Sinema Sadece Sinema Değildir

 

 
Kutsal Avcılar – Syedralı
Oylayın
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız
0,00/10 - (0 Kişi)
Loading...

Özellikler

Yönetmen
5.0


Oyunculuk
5.0


Sinematografi
5.0


Kostüm
5.0


Dramatizasyon
5.0


Plot
5.0


Sahne
5.0


Sekans
5.0


Toplam Puan
5.0

5/ 10

"Kutsal Avcılar – Syedralı"
SAYFASINA KATKIDA BULUNUN
BİLGİ EKLEYİN FOTOĞRAF EKLEYİN
 
 
Süre:90 dk
 
Konu

“90 dakikalık Kutsal Avcılar isimli filmde, Korekasyon Kraliçesi`nin güzeller güzeli kızı Prenses Ayyıldız, insan tacirleri tarafından kaçırılır. Prenses Ayyıldız`da bulunan kutsal ben,1000 yıl önceki mabede geri alınacaktır, o zaman kötülükler yeniden güçlenecek ve dünyaya hakim olacaktır. Bunun yanında Kutsal Ben`in alınması demek, Prenses Ayyıldız`ında ölmesi anlamına geliyor.

Bilge Hatun`un çocukları Syedralı Avcı, Abdablı Şişko ve Aygüzel isimli üç kardeş, Prenses Ayyıldız`ı kurtarmak için hayatlarını hiçe sayarak zorlu ve tehlikeli bir kurtarma operasyonuna girerler. Bilge Hatun`da bilge kişiliği ile kahramanlarımıza destek verir.

Bilge Hatun, Kutsal Avcılar ile Cehennem Tanrıçası arasında zamana karşı olağanüstü bir yarış başlar. Kötülüklerin ve kötü ruhların cirit attığı antik çağda ölüm kalım mücadelesi devam eder. Cehennem Tanrıçası, Kutsal Ben`i taşıyan küçük Prenses Ayyıldız`ı gün doğmadan Kutsal Mabet`in sınırları içine getirmeyi başarırsa eski büyük gücüne kavuşacak, aksi halde yok olacaktır. Zorlu mücadele kahramanlarımız prensesi kurtarabilecek mi?

Yoksa kötülüklerin simgesi Cehennem Tanrıçası ile yandaşları mı kazanacak? Ana Kraliçe Prensese kavuşabilecek mi? Prensesin süt annesi olan Bilge Hatun`un gücü, üç kahramanımıza güç verip, zafere götürebilecek mi?”

Birbirinden ilginç fantastik karakter ve kahramanların yer aldığı “Kutsal Avcılar” ın maceraları izleyiciyi heyecandan heyecana sürükleyecek bir aksiyon filmi olmaya aday. Kutsal Avcılar isimli 90 dakikalık, tarihi ve fantastik filmin bütün oyuncuları Alanya`da yaşayan ve tiyatro yapan isimlerden oluşuyor.

Diğer
Alanya’da çekildi.


 
 Turksinemasi.com
Kutsal Avcılar – Syedralı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Saygıyla Anıyoruz