Sinema Sadece Sinema Değildir

 

 
Ahmet Saraçoğlu’ndan 4 Yeni Film!

Usta oyuncu Ahmet Saraçoğlu, yeni sezonda dört yeni sinema filmi ile birden geliyor!

Usta oyuncu Ahmet Saraçoğlu, yeni sezonda dört farklı sinema filmiyle seyircilerin karşısına geçecek. 4 farklı filmde, birbirinden çok farklı dört karakteri canlandıracak olan sanatçı, Hayat Öpücüğü ve Diktatör filmleri ile izleyiciyi güldürürken, O’nun Hikayesi ve Bir Şey Değilim filmleri ile ise hüzünlendirecek.

BKM’nin yapımcılığıyla hayata geçirilen, yönetmenliğini Şenol Sönmez’in üstlendiği Hayat Öpücüğü adlı sinema filminde başrolleri Ali Sunal ve Hatice Şendil ile birlikte paylaşan Ahmet Saraçoğlu, Metin karakterinin (Sunal) en yakın arkadaşı Çarli’yi canlandıracak.

Yapımcılığını Bilal Kalyoncu’nun yaptığı, yönetmenliğini Kamil Koç’un üstlendiği O’nun Hikayesi adlı filmde ise başrolleri Melih Selçuk, Ayfer Dönmez ve Haldun Boysan ile birlikte paylaşan oyuncu köyde ailesinin tüm baskılarına rağmen mirası reddederek sevdiği kadınla evlenen İbrahim karakterini beyaz perdeye aktaracak. İstanbul’a göç eden bir ailenin ayakta durma çabalarının anlatıldığı filmle ilgili olarak Saraçoğlu; “İbrahim oldukça naif ve iyi bir adam, sevdiği kadın için ailesini karşısına alarak evleniyor ve ardından büyük şehre göç ediyor. Dramatik ve acıklı bir hikaye” diyor.

Ayrıca Muharrem Özabat’ın gerçek hikayeden uyarlanan Bir Şey Değilim adlı sinema filminde başrolleri Münir Cindoruk ve Bihter Dinçel ile birlikte paylaşan ve sivil polisi canlandıracak olan Saraçoğlu, Adolf Hitler’in hayatının esrarengiz yönlerinin anlatıldığı Müjdat Gezen’in Diktatör adlı sinema filminde ise Gezen’in babasını oynayacak.

 Turksinemasi.com
22 Eylül 2015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Sinema Haberleri


Saygıyla Anıyoruz