Sinema Sadece Sinema Değildir

 

 
“Aşk Nerede” Filminden İlk Resmi Fragman Yayınlandı!

Yerli romantik komedi yapımı “Aşk Nerede”den ilk fragmanını izleyebilirsiniz!

Başrollerini Ayça Erturan ve Faik Ergin’in paylaştığı romantik komedi yapımı “Aşk Nerede”nin ilk resmi fragmanını haberimizde izleyebilirsiniz. Yönetmenliğini Semra Dündar Öğün’ün üstlendiği yapım 25 Eylül’de vizyona girecek.

Çekimleri Antalya’da gerçekleşen yapım arka plan olarak otel ve gece klübünden öte şehrin doğal güzelliklerini kulllanmasıyla dikkat çekiyor. Öğün, Kale içi, Saat kulesi, Düden şelalesi gibi simge mekanlarda yapılan çekimlerle kentin doğal görüntüsünü kullanmayı ve Antalya’yı tanıtma amacı taşıdıklarını belirtti.

Film; evlenmek istediği halde kendisine uygun bir eş bulamamış olan, ‘aşkı’ ve ‘doğru erkeği’ günümüzdeki pek çok genç kadın gibi, kafasındaki “zengin, kariyerli, yakışıklı…” gibi uzayıp giden bir listeyle, karşısına çıkan “yanlış erkek” lerde arayan “kariyerli bir genç kadın”la, “yakışıklı bir taksi şoförü” arasında ansızın ortaya çıkan imkansız bir aşkı anlatıyor.

Filmin diğer oyuncuları arasındaysa Eylül Öztürk, Oya Aydoğan, Kadir Çöpdemir, Doğancan Özadlı, Mustafa Şen, Leyla Üner Ermaya, Selahattin Taşdöğen, Kemal Öğün ve Gönül Dostu Şener gibi isimler yer alıyor.

Aşk Nerede, filmini hemcinsleri için yazdığını dile getiren senarist ve yönetmen Semra Dündar filminde
aşka ve ilişkilere kadın yönetmen gözünden baktığını ifade ediyor: “Pek çoğumuz, yaşadığımız acı tecrübelerle ilişkiler ve aşk konusunda deneyim kazanıyoruz. Bu film, kadın-erkek ilişkilerini anlamak ve doğru erkeği bulmak, “gerçek” aşkı bulmak konusunda birçok fikir veriyor. Filmde özellikle de “aşk nerede?” sorusunu soran tüm kadınların, genç kızların, kendilerinden çok şey bulacağını ve içimizden biri olan kadın
kahramanımız Biricik’le özdeşleşerek kafalarındaki birçok soru işaretine yanıt bulacağını garanti ediyorum”

Filmde ayrıca Sezen Aksu’nun sürpriz şarkıları da sinemaseverleri bekliyor.

Fragman:

 Turksinemasi.com
28 Temmuz 2015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Sinema Haberleri


Saygıyla Anıyoruz