Sinema Sadece Sinema Değildir

 

 
Çalgı Çengi İkimiz Sinemalarda!

Çalgı Çengi İkimiz dün akşamdan itibaren sinemalarda!

Sevilen ikili Murat Cemcir ve Ahmet Kural’ı bizlere sevdiren 2011 yılı imzalı Çalgı Çengi’yi özleyenlere müjde! Sevilen filmin devam halkası Çalgı Çengi İkimiz sinemaseverlere bir sürpriz yaparak 2 gün erken vizyona girdi! Film, dün akşam 19.00’dan itibaren sinema salonlarında dönmeye başladı.

TR 40 33 Production adlı yapım şirketi çatısı altında çekilen filmde bir kez daha sanata yeteneksiz kuzenler Salih ve Gürkan ile buluşacağız. İkili Tarkan’ı örnek alıp düğün şarkıcılığını bir basamak olarak kullanmaya karar verip başaramamış ve sonunda mafyaya katılmıştır. Ancak mafyada da başarılı olamayan kuzenler mafyanın moral ekibi olarak karanlık insanların düğünlerinde şarkıcılık yapmaya mecbur kalırlar. Mafyadan ayrılmak için ise bir düğünün nikah memurunu kaçırmaları gerekmektedir, ancak bu nikah memuru hem onların kurtuluş ümidi hem de ünlü olma umutları olacaktır…

Yönetmen koltuğunda Selçuk Aydemir’in oturduğu devam halkasının senaryosunda da aynı zamanda ilk filmin de yönetmeni olan Aydemir’in imzası var. Filmin kadrosunda İşler Güçler’in yıldızlarının yanı sıra Rasim Öztekin, Nur Erkul, Ayşe Kökçü, Ahmet Gülhan, Tuna Orhan, Cahit Gök, Ayhan Taş, Burak Satıbol ve Şinasi Yurtsever gibi geniş bir oyuncu kadrosu yer buluyor.

 Turksinemasi.com
5 Ocak 2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Sinema Haberleri


Saygıyla Anıyoruz