Sinema Sadece Sinema Değildir

 

 
“Enkaz”dan Yardım Talebi..

Farklı tarzı ile sinemaya yeni bir soluk kazandıracağı söylenen Enkaz filmi post prodüksiyon aşaması için sinemaseverlerin desteğini bekliyor.

Alpgiray M. Uğurlu’nun ikinci uzun metraj filmi olan Enkaz, post prodüksiyon aşaması için sinemaseverlerden destek bekliyor. Başrollerinde Akasya Asıltürkmen ve Berke Üzrek’in yer aldığı Enkaz (Under the Sky), depremin zihinlerden silinmeyen izlerini hatırlatmayı, hayatımızdaki diğer irili ufaklı
depremleri de anımsatmayı hedefliyor.

Film iki mekan ve iki oyuncu ile kameraya alınmış mikro bütçeli bir çalışma. Çekimleri de tamamlanan yapımın konusu ise şu şekilde; depremin ardından enkazın alında gözlerini açan Nisa, sıkıştığı yerden sadece küçük bir delik vasıtasıyla gün ışığı ve gökyüzü ile iletişim kurabilir. Paralel olarak devam eden hikayede ise Barış, doğaya adapte olmaya çalışırken çektiği video günlükler Nisa’nın hikayesindeki ipuçlarını ortaya çıkartır.

Enkaz filmi hikayesini seyircisiyle buluşturabilmek için desteklerinizi bekliyor. Yapımın Indiegogo bağış sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

 Turksinemasi.com
4 Mart 2015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Sinema Haberleri


Saygıyla Anıyoruz