Sinema Sadece Sinema Değildir

 

 
Eyvah Eyvah

BKM Film yapımı, Eyyvah Eyvah’ın çekimleri Çanakkale’nin ardından İstanbul’da devam ediyor. Ata Demirer’in senaryosunu yazdığı ve başrolünü Demet Akbağ ile paylaştığı filmin yönetmeni Hakan Algül. Filmde, Demirer ve Akbağ’a, Özge Borak, Salih Kalyon, Tanju Tuncel, Bican Günalan, Meray Ülgen, Şehsuvar Aktaş, Caner Alkaya, Bülent Şakrak, Tevfik Yapıcı, Okan Çabalar, Ali Savaşçı gibi isimler eşlik ediyor.

Çekimleri 2 hafta sonra sona erecek olan film, 2010 Ocak / Şubat aylarında seyirciyle buluşacak.

Konusu:

Hüseyin ( Ata Demirer), Çanakkale’nin Geyikli Beldesi’nde ninesi (Tanju Tuncel) ve dedesiyle ( Salih Kalyon) yaşayan bir delikanlıdır. Hayatını müzisyenlik yaparak kazanan Hüseyin’in iki büyük aşkı vardır: Biri klarneti, diğeri de sağlık ocağında görevli hemşire Müjgan!

Tam Müjgan’la da, müzikle de hayatı mutlu mesut devam ederken, hiç beklemediği bir nedenle bir yolculuğa çıkması gerekir. Bu yolculuk başta Hüseyin olmak üzere etrafındaki bütün insanların hayatını değiştirecektir. Hatta İstanbul’da şarkıcılık yapan Firuzan ( Demet Akbağ)’ın bile!!!

YAPIM: BKM FİLM

YÖNETMEN: HAKAN ALGÜL

SENARYO: ATA DEMİRER

OYUNCULAR: ATA DEMİRER, DEMET AKBAĞ, ÖZGE BORAK, SALİH KALYON, TANJU TUNCEL, BİCAN GÜNALAN, MERAY ÜLGEN, ŞEHSUVAR AKTAŞ, CANER ALKAYA, BÜLENT ŞAKRAK, TEVFİK YAPICI, OKAN ÇABALAR, ALİ SAVAŞÇI

 Turksinemasi.com
7 Kasım 2012

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Sinema Haberleri


Saygıyla Anıyoruz