Sinema Sadece Sinema Değildir

 

 
Merdiven Baba’dan İlk Fragman Yayınlandı!

“Gerçek kahramanlar pelerinsizdir!” diyen Merdiven Baba, 3 Nisan’da sinemalarda!

İlk filmi Güzel Günler Göreceğiz ile pek çok ödül ve övgü alan Hasan Tolga Pulat’ın yönetmen koltuğuna oturduğu ikinci uzun metraj filmi Merdiven Baba’dan posterin ardından ilk fragman da paylaşıldı.

Senaryosu Birol Güven’e yapımcılığı Mint Prodüksiyon’a ait olan filmin başrollerini ise Seksenler dizisinden tanıdığımız Hacı Ali Konuk ile yine televizyon ekranından sevdiğimiz bir başka isim olan Esra Dermancıoğlu paylaşıyor.

Sıcacık ve orijinal bir aile ile hikayesinin anlatıldığı film, Fazlı adında bir aile babasının eşini ve çocuklarını geri kazanmak için verdiği mücadeleyi beyaz perdeye taşıyor. Havaalanında temizlik görevlisi olarak çalışan Fazlı, iki çocuk babası, gururlu ve onurlu bir adamdır. Kimsenin eline muhtaç olmadan ailesini geçindirir ve onları mutlu edebilmek için var gücüyle çalışır.

Ne var ki eşinin hayattan beklentileri biraz daha fazladır. Kadın, Fazlı’yı bir araba alması için sıkıştırır ve çocuklarını da alıp bir süreliğine evden uzaklaşır. Fazlı bir araba almak için çareler düşünürken, karşısına havaalanında terk edilmiş halde duran merdivenli bir araba çıkar! Merdivenli arabayı sahiplenen Fazlı, şimdi ailesini geri kazanmaya çalışan bir kahraman olacaktır!

Dramatik komedi türündeki yerli yapım Merdiven Baba 3 NİSAN 2015’te Türkiye genelinde sinemalarda olacak!

Fragman:

 Turksinemasi.com
4 Mart 2015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Sinema Haberleri


Saygıyla Anıyoruz