Sinema Sadece Sinema Değildir

 

 
Son Mektup Filminden İlk Teaser Geldi..

Türk sinema tarihinin en yüksek bütçeli yapımı olmaya aday Son Mektup’un çekimleri Çanakkale’de tamamlandı ve ilk teaserı görücüye çıktı.

Daha önce 120 adlı ses getiren filme imzasını atan Özhan Eren, yeni projesi Son Mektup’ta Çanakkale Zaferi’nin 100. yılı için bir film çekerek, sinema izleyicisine armağan ediyor. Yönetmenliğini Özhan Eren’in yaptığı, Tansel Öngel, Nesrin Cavadzade, Hüseyin Avni Danyal, Bülent Şakrak, Barbara Sotelsek ve dev oyuncu kadrosunun yer aldığı filmin kısa fragmanında hem dramatik, hem romantik hem de heyecanlı sahnelerden görüntüler yer alıyor.

Son Mektup, Çanakkale savaşı sırasında filizlenen bir aşkın ve tam 40 yıl sonra adresine ulaşan satırların hikayesi dramatik ve dokunaklı bir dille anlatılıyor.Gönüllü olarak Çanakkale’ye giden ve orada birbirleriyle tanışan Tayyareci Yüzbaşı Salih Ekrem ile Nihal Hemşire, bir yandan savaşın zorlu şartlarında koştururken, diğer yandan da Fuat isminde kimsesiz bir çocuğu korumak için birlikte mücadele etmeye başlarlar. İngilizlerin bir hava baskınında Salih Yüzbaşı’nın ona yardımı sayesinde kurtulan kimsesiz çocuk Fuat, Nihal Hemşire’nin kanatları altına sığınarak, onların daha da yakınlaşmasına vesile olur.

Son Mektup, 27 Şubat 2015’te sinemalarda!

Teaser:

 Turksinemasi.com
10 Kasım 2014

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Sinema Haberleri


Saygıyla Anıyoruz