Sinema Sadece Sinema Değildir

 

 
“Sonsuz” Filminin Basın Toplantısı Su Ada’da Yapıldı

Yapımcılığını Fergün Yapım tarafından üstlenilen Sonsuz’un basın toplantısı yapımcı, senarist ve oyuncuların katılımıyla 06 Temmuz 2009 Pazartesi günü Su Ada’da yapıldı. Filmi yönetecek olan Cemal Şan rahatsızlığı dolayısıyla toplantıya katılamadı. 2009 yılının en iddialı filmlerinden olduğu belirtilen Sonsuz’un basın toplantısına Ferhat Gündoğdu, Şevket Çoruh, Elif Sönmez, Süleyman Turan, Ayça Bingöl, Serap Aksoy, Şenay Aydın ve senarist Can Sinan katıldı. Sonsuz, üç kanser hastasının hayata tutunma ve arkadaşlığını anlatıyor.

     Sonsuz

Cemal Şan’ın yönettiği ve Ferhat Gündoğdu, İsmail Hacıoğlu, Şevket Çoruh ile Ayça Bingöl’ün oynadığı Sonsuz, 18 Eylül 2009’da Özen Film dağıtımıyla Fergün Yapım tarafından vizyona çıkarılıyor.

13 yaşında töre cinayeti yüzünden hapise girmiş olan Serhan, kanser hastalığı nedeniyle yattığı hastanede Volkan’la tanışır. Volkan, dj.lik yapmakta olduğu barda çalışan Tuğçe’ye yakınlık duyunca, bar sahibi Cihan ile çatışır. Cihan, sert karakterli birisi olmasına rağmen sanatın her türüne tutkun bir adamdır. Hayatındaki en büyük hayali bir kitabı olmasıdır. Volkan, Serhan’a son günlerini güzel yaşatmaya çalışırken Cihan’ın gölgesi üzerlerinde olacaktır.

 Turksinemasi.com
7 Kasım 2012

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Sinema Haberleri


Saygıyla Anıyoruz