Sinema Sadece Sinema Değildir

 

 
Tut Sözünü Filmi 21 Kasım’da Vizyonda…

Fantastik komedi türündeki Tut Sözünü filminin ilk afişi yayınladı ve vizyon tarihi 7 Kasım’dan, 21 Kasım’a ertelendi.

Eylül ayında çekimleri tamamlanan Tut Sözünü adlı sinema filminin vizyon tarihi 7 Kasım’dan, 21 Kasım’a ertelendi. Erteleme haberiyle birlikte filmin ilk afişi de sinemaseverlerin beğenisine sunuldu. Yönetmenliğini, Labirent, Senin Hikayen ve Karaoğlan gibi filmlerde çalışan Oğuz Çelik üstleniyor. Çelik’in ilk yönetmenlik denemesi olan filmde Kudret Sabancı ve Aytaç Ağırlar gibi isimler danışmanlık görevini üstlendiler.

Kemal Uçar, Giray Altınok, Ayla Algan, Demet Özdemir, Sadık Gürbüz,Zafer Algöz, Burak Serdar Şanal, Erkan Can, Çağdaş Onur Öztürk, Eylül Öztürk,Mehmet Özgür, Bemrah Elçiboğa, Durul Bazan, Cansu Diktaş, Eda Akkaya ve İsmail Demirci gibi oldukça kalabalık bir oyuncu kadrosuna sahip olan film, Yalçın ve Bahadır adlı iki arkadaşın garip ve komik hikayesini anlatıyor.

Çok iki arkadaş olan Yalçın ve Bahadır’ın arkadaşlıkları, Yalçın’ın beklenmedik ölümüyle son bulur. Yalçın’ın ölümünden sonra altüst olan Bahadır’ın bir gün kapısı çalar; Yalçın’ın hayaleti Bahadır’ın yanına gelmiştir. Yalçın’ın hayaletinin yanında bir de, Bernardo adında İtalyan bir trapezci vardır. Yalçın tutmadığı bir söz yüzünden öbür tarafa geçiş yapamamış ve arafta kalmıştır. Bu sözü yerine getirebilmesi için de ona yardım edebilecek tek kişi yakın dostu Bahadır’dır…

Afiş:

2014_tutsozunu_afis

 Turksinemasi.com
27 Ekim 2014

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Sinema Haberleri


Saygıyla Anıyoruz